0312 419 60 75 | kurumsal@elmasguzellik.com

Güzelliğe bilinçli ve uzman dokunuş

Velashape 3 Radyofrekans

Velashape 3 Radyofrekans
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Vücut Şekillendirme Uzmanı VelaShape 3

VelaShape 3 selülit görünümünü düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek bir sistemdir. VelaShape 3 seanslarınız süresince günlük yaşantınıza ara vermeden devam edebilirsiniz.
VelaShape 3’ün bu kadar etkili olmasının nedeni; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için radyofrekans, infrared, vakum ve doku manipülasyonunu bir arada kullanan ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanır ?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) sayesinde tüm vücut için güvenli ve etkili bir uygulama sunar.

Hangi bölgelerde kaç santim incelme olur?

Yapılan çalışmalar uygulama sonrasında kişilerin karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Kişiler işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış kişilerden oluşan grup ile yapılan bir çalışmada, bu uygulamanın yapıldığı 100 kişiden 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız seanslar sonuçların kalıcı olmasın sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak uygulamanın sonuçlarının daha uzun ömürlü kılacaktır.

Velashape 3 Radyofrekans benim için uygun mu?

Bu uygulama hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu uygulamayı sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı kişiler zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir.

Uygulanan işlem güvenli midir?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Uygulama sırasında acı hisseder miyim?

Yaptıranların neredeyse tamamı uygulamayı son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu kişi bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape 3 teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken kişinin cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede kişinin sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

Uygulama yapılan bölgede ne gibi bir fark göreceğim?

Uygulama uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık kişi tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

VelaShape III teknolojisinin avantajları nelerdir?

Her şeyden önce VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

Kullanım Alanı:
Bölgesel Zayıflama, Selülit, Sıkılaşma
Kullanım Amacı:
Zayıflama

Benzer Uygulamalar

Top