0312 419 60 75 | kurumsal@elmasguzellik.com

Güzelliğe bilinçli ve uzman dokunuş

Velashape 2

Velashape 2
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

VelaSahpe II Radyofrekans, hedeflenen dokunun (bölgenin) kontrollü bir şekilde “yavaşça” ısıtılmasını  sağlamaktadır. Böylece derin dermal ısınma sağlarken cildin yüzeyini  korumaktadır. Uygulama sırasında “İnfrared Termal Derece” yardımı ile cilt ısısı ölçümü kontrollü olarak yapılır. Bu sayede hem derin hem de yüzeysel sellülit  bölgeleri için etkilidir.

VelaSahpe II (Radyofrekans) su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta. Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir. Bu teknoloji ile su  düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir. Büyük (Geniş) bölgelerde kısa sürede etkilidir.

Uygulama seansının bitmesinin ardından uygulanan bölgede yağ dokusundaki etkinlik belirli bir süre devam etmektedir.

Yüz ve vücut bölgelerinde uygulanan seans sayıları 6 ile 8 arasında değişmektedir. Bazı kişilerde, özellikle de sarkık bir cilde sahip olan  kişiler ve ileri yaşlarda seanslar uzayabilir.

Standart olarak günde bir uygulama yapılmaktadır. Ancak kişinin ve bölgenin durumuna bağlı olarak haftada bir, üç  haftada bir yapılabilir.

Hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile uygulamaya devam edilebilmektedir.

Doğal olarak uygulama sonraki etkiler, her türlü uygulamada olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Uygulamadan hemen sonraki süreçte deride hafif bir kızarma ve gerginleşme gözlenmektedir. Bu etki ise çok hızlı bir  şekilde yok olmaktadır ve günlük faaliyetlere çok rahat bir şekilde devam edilebilmektedir.

Uygulama öncesinde ve sonrasında, bol su içilmesi, spor ve diyet yapılması gibi yöntem ve davranışlar da uygulamanın başarısını ve daha uzun  süreli etki yapmasını desteklerler.

 

Velashape, Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA)* tarafından onaylanmış bölgesel inceltme cihazıdır.

Velashape, Amerika Gıda ve İlaç Dairesi tarafından geçici selülit azaltılması uygulamasında onaylanmış Sınıf II cihazdır.

• Velashape, vücut şekillendirme ve geçici selülit azaltılmasında CE belgesine sahiptir.
• Karın, kalça ve uyluk bölgelerine 30 dakikadan kısa bir sürede uygulama yapabilirsiniz.
Klinik Sonuçlar

Velashape uygulaması tüm dünyada birçok klinikte 3 milyondan fazla kişi üzerinde yapılan bağımsız uygulamalar yapılmıştır,

Velashape II’nin Teknik Detayları

Enerjilerin Sinerjik Kullanımı – Velashape II dört ayrı uygulama yöntemi kullanmaktadır :
• Kızılötesi ışık dokuyu 5 mm derinliğe kadar ısıtır.
• Radyo frekanslar (RF) dokuyu 2 ila 20 mm derinliğe kadar ısıtır.
• Vakum özelliği dolaşımı arttırır ve ısının etkisini yükseltir.
• Mekanik masaj lenf drenajı sağlar (dermal ve hipodermal).
• Daha kısa süreli uygulama seansları için daha yüksek güç uygular.

VelaShape Uygulamasına Nasıl Başlanabilir?

Selülitlerinizin derecesine veya şikayete sebep olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre sizin için en efektif sonuçları alacak şekilde gerekli seans sayısı ve uygulama protokolü uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Uygulamanın diyet eşliğinde sürdürülmesi etkinliğin arttırılması açısından önemli katkı sağlamaktadır.

VelaShape Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, diyabet (Tip I veya II), ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülatif, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, uygulamadan iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumlarında uygulanmaz. Kişide bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka VelaShape uygulaması öncesi doktoruna danışmalıdır.

Kullanım Alanı:
Bölgesel Zayıflama, Selülit, Sıkılaşma
Kullanım Amacı:
Zayıflama

Benzer Uygulamalar

Top