0312 419 60 75 | kurumsal@elmasguzellik.com

Güzelliğe bilinçli ve uzman dokunuş

Cryo Lipoliz

Cryo Lipoliz
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Cryo Lipoliz, kontrollü soğutma sistemi ile inatçı yağların vücuttan atılması amacı ile kullanılan FDA ve CE onaylı, alanında başarılı son teknoloji cihazlardan birisidir. Cryo Lipoliz ile Soğuk Lipoliz aynı uygulamadır.

Cryo Lipoliz Nasıl Çalışır?

Cryo lipoliz cihazının vakumlu başlıkları içerisine çekilen cildin yağlı bölümü, kontrollü bir şekilde -8 dereceye kadar soğutulur. Bunun sonucunda;

  • Soğutulan yağ hücrelerinin yapısı bozulur,
  • Bozulan yağ hücreleri vücuttan atılır,
  • Vücuttan atılan yağ hücrelerinin yerini bağ doku alır.

Cryo lipolizin zayıflatma etkisi, 1. hafta içerisinde başlar, 1. ayında maksimuma ulaşır ve 3. ayın sonuna kadar devam eder.

Cryo Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Cryo lipoliz uygulaması öncesinde uygulama yapılacak bölgede yağ analizi yapılarak kişinin uygunluğu kontrol edilir. Onun dışında;

  • Hamile ve yeni doğum yapmış kişilere,
  • Uygulama bölgesinde açık yarası bulunan kişilere,
  • Kanser hastalarına,
  • Uygulama bölgesinde protez ve platin bulunan kişilere Cryo lipoliz uygulanmaz.

Cryo Lipolizi Cazip Kılan Nedir?

Lazer lipoliz ve liposuction uygulamalarının ameliyat prosedüründen çekinen insanların sıklıkla tercih ettiği Cryo Lipoliz ile uygulama sonrasında rutin yaşantınıza hemen dönersiniz.

Cryo Lipoliz Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Cryo lipoliz uygulaması sonrasında yağlar lenf ve idrar kanalları ile yoğun bir şekilde vücuttan atılır. Yağların atılmasına yardımcı olmak ve vücudun kaybettiği sıvı dengesini korumak için uygulama sonrasında bol su tüketilmelidir.

Cryo Lipoliz Uygulaması Kaç Seans Sürer?

Cryo Lipoliz uygulaması tek seanslık bir uygulama olup, bölgesel zayıflama uygulanacak bölgenin alanına bağlı olarak tek seansta 1 veya 2 başlık uygulanır. İhtiyaç duyulması halinde 40. günden sonra 2. seans alınabilir. Bir yıl içerisinde aynı bölgeye maksimum 3 seans uygulanır.

Kullanım Alanı:
Bölgesel Zayıflama
Kullanım Amacı:
Zayıflama

Benzer Uygulamalar

Top