Champion Hibrit Epilasyon

3. Nesil lambası, ışınları 755-810nm dalga boyu arasına odaklayan fokus lensi, Buz başlıklı ve Soğuk hava üflemeli hibrit epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için kıl köklerinin kalıcı olarak tahrip edilmesine ve kalıcı epilasyon sağlanmasına yardımcı olur.

Ücretsiz Demo Seans Al

Bölgesel Zayıflama

Fazla kilolara neden olan depo yağlarımızın, bu alanda geliştirilmiş patentli soğutma, ısıtma, radyofrekans, ultrasonik kavitasyon, elektromanyetik kas aktivasyonu, mekanik masaj vb. yöntemler ile vücut tarafından kullanılamaz hale getirilerek lenfatik dolaşım ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Bölgesel Zayıflama Ankara

Selülit

Selülit; hemen her kadının genel bir problemidir. Diyet ve spora karşı direnç gösteren inatçı bir yapısı vardır. Sadece kilo vermek yetmez, aynı zamanda selülit oluşumuna neden olan lenf ve kan dolaşımının da yeniden düzene sokulması ve bu sayede cildin kaybettiği elastikiyetin yeniden sağlanması gerekir.

Selülit

Cilt Bakımı

Akne, sivilce, siyah nokta, ince çizgiler, cilt kuruluğu, cilt kirleri, ton farklılıkları ve leke gibi cilt kusurlarına karşı ve anti-aging amaçlı modern cilt bakım yöntemleri ile canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakımı Ankara

Ağda

Sarı ve beyaz tüylerin geçici depilasyonu için uzun yıllardır en çok tercih edilen işlem.

Ağda Ankara

Kaş & Kirpik

Kaş ve Kirpik yüzümüzün en önemli bölümüdür. Güzel dizayn edilmiş kaş ve bakımlı bir kirpik duyguların ve ifadelerin anlaşılır olmasına yardımcı olur. Kaş tasarım, kirpik lifting, kaş laminasyon vb. uygulamalar ile tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Kaş & Kirpik

Makyaj

Günlük Makyaj, Gece Makyajı ve Gelin Makyajında yüzünüze uygun makyaj ile tüm dikkatleri üzerinize çekin.

Makyaj