Cildimiz; dış etkenler, beslenme, kullanılan ilaçlar, çeşitli hastalıklar, sigara, alkol, güneş, soğuk vb. nedenlerle zarar görerek sivilce, leke, kırışıklık vb. etkilere maruz kalır.

Sivilce, kırışıklık, leke vb. cilt kusurlarının oluşmasını önlemeye yardımcı olmak ve varsa mevcut cilt kusurlarının etkisini tersine çevirmek veya hafifletmeye yardımcı olmak için düzenli olarak cilt bakımı yapılması tavsiye edilmektedir.

Merkezimizde, Ücretsiz 3 Boyutlu cilt analizi alınarak cilt yüzeyi ve alt katmanları derinlemesine incelenmekte ve sizin için en uygun cilt bakım programının oluşturulması sağlanmaktadır.

Ücretsiz 3 Boyutlu Cilt Analizi

Ücretsiz 3 Boyutlu Cilt Analizi randevusu için form doldurun, sizi arayalım.

Analiz Randevusu Al

Cilt Bakımı Açıklaması
Elmas Bakımı 15 yılı aşkın Elmas Güzellik tecrübesi ile ortaya çıkmış, özel solüsyonlar ile yapılan ve cilt yüzeyindeki ölü derilerin soyularak mikro mekanik etki ile cilt kusurlarının hafifletilmesine yardımcı olan bir cilt bakımı yöntemidir. Bize özel protokol ile Elmas Güzellik Şubelerinde uygulanması ve işlem sonrası ışıl ışıl bir cilde kavuşulması sebebi ile adına Elmas Bakımı denmektedir.
Profacial Cilt Bakımı Kuru ve yıpranmış ciltlerin yoğun bir şekilde nemlendirilmesi ve bu sayede ince kırışıklıklarda hafifleme ve canlı parlak bir cilt görünümüne destek olan bir cilt bakımı yöntemidir.
Hydrafacil Cilt Bakımı "Yeni nesil cilt bakımı" veya "Amerikan Holywood cilt bakımı" olarak da bilinen Hydrafacil cilt bakımı ile yağlı/sivilceli ciltlerde derinlemesine temizlik ile, sivilceye neden olan bakterilerin temizlenmesi ve ölü derinin uzaklaştırılması sağlanarak. Daha sağlıklı, canlı ve parlak bir cilt elde edilmesine yardımcı olur.

Foto Galeri