Champion Akıllı Hibrit Epilasyon teknolojisini diğer Foto Epilasyon cihazlarından ayıran özelliği 3. Nesil Xenon Flash Lamba ile 600-1200 nm dalga boyunda ışık üretmesi ve Spektrum Odağı Teknolojisi ile bu ışık demetinin %70'ini 755 - 810 nm dalga boyu aralığına odaklamasıdır. Bu nedenle diğer cihazların olumsuz etkilerini minimize ederek, olumlu etkilerini maksimize eden bir teknolojiye sahiptir. Hava üflemeli ve Ütüleme Buz Başlığı olmak üzere çift başlıklı olması nedeni ile Hibrit Epilasyon olarak anılmaktadır.

Ücretsiz Analiz ve Demo Seans

Ücretsiz Analiz ve Ücretsiz Demo Seans randevusu için form doldurun, sizi arayalım.

Demo Randevusu Al

Champion Akıllı Hibrit Epilasyonun soğuk hava üflemeli başlığı soğuk hava üflemenin sağladığı konfor ile tek seferde güçlü bir enerjiye sahip atış yapılarak atış yapılan alandaki kılların yanarak ısıyı kıl köküne iletmesini ve kıl kökünün yeniden kıl üretemeyecek şekilde tahrip olmasını sağlar. Uygulama sonrasında hem kıl kökleri hem de yüzeyde bulunan kıllar yok olur. Böylelikle işlemden kısa süre sonrasında pürüzsüz bir ten elde edilir. Başlıkta kullanılan kişiye özel aparat sayesinde hijyenik epilasyon yapılması sağlanır.

Champion Akıllı Hibrit Epilasyonun buz başlığı ile yapılan işlem cilde temas eden buz başlığın soğutma konforu sayesinde normal bir enerjide çoklu atışlar yapılarak acı hissini azaltarak cilt altına yüksek enerjinin depolanmasını ve kıl köklerinin tahrip edilmesine yardımcı olur ve buz başlığı sayesinde uygulama yapılan kişinin acı hissini azaltır ve konforlu bir epilasyon sunar.Hibrit-Lazer